• aslolan fenerbahce dir

  .
  Üzücü olacak ama acı koyduk size evet.
  4 ... kukla
 • cimboma koymaya az kaldı

  .
  Lafın orjinali.

  Beyinsiz gassaraylılar anca ordan burdan çalarlar, üretkenlik sıfır.

  Bjk'liler de iyi bilir gassaraylıların kendilerinden çaldığı sloganları ve şarkıları.

  (bkz: hırsız gassaray)
  4 -2 ... neflodi
 • aslolan fenerbahce dir

  .
  Özünde iyi biri.. Fener çıldırttı adamı.. Bu da fotosu... Yolda görürseniz selamlaşın.
  aslolan fenerbahce dir
  1 -1 ... gezdimgordumyenildim
 • 1 şubat 2020 trabzonspor fenerbahçe maçı

  .
  aynen öyle. bırakın kutlasınlar bayramlarını.
  1 şubat 2020 trabzonspor fenerbahçe maçı
  7 -4 ... bos salon konusmacisi
 • günün karikatürü

  .
  günün karikatürü
  7 ... psionictrap
 • kobe bryant

  .
  en sevdiğim basketbolcuydu...

  onun içi bir veda videosu yapmamız gerekiyordu. dear basketball'u ve onun bu oyuna olan tutkusunu anlatmaya çabaladık.

  elimizden geldiğince onu onurlandırmaya çalıştık.

  goodbye black mamba!

  https://youtu.be/9gu1oCid22U

  ortaya böyle bir şey çıktı.

  keşke gitmeseydin kobe... keşke...
  2 ... aiolos
 • kobe bryant

  .
  beni gerçekten tanıyan herkes kobe bryant sevgimi bilir. zaten eski entrylerime bakarsanız bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

  şu an içimden uzun uzun yazmak hiç gelmiyor kahroldum, çocukluğum yetim kaldı aşağıya seven olursa diye kobe'yi hoş bir şekilde anan bir video bırakıp gidiyorum. belki başka bir zaman.

  https://www.youtube.com/w...AWT4&feature=youtu.be+
  2 ... basketbol asigi
 • bir merve tribi

  .
  11 senelik yazarlığım boyunca burda çok kişi gördüm, çok troll tanıdım, ilgi çekmek adına götünü başını açana bile şahit oldum ama tanrı şahidim olsun senin gibi bir yavşağı, senin gibi bir kansizi, senin gibi bir amin feryadına burada hiç rastlamadim. Sen ilksin. senin ben dalağını götünden sikeyim.
  Bunlar nedir lan?

  bir merve tribi
  bir merve tribi

  Ve Bu girilerden ötürü seni silik değil de çaylak yapan modlara da yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum diyecektim ama son kez ciğerini kalbini Sikeyim de öyle nokta koyayim. Ulan elim ayağım titriyor. Nasıl boş beleş çapsız piclerle doldu burası, nasıl çöplüğe döndü aklım almıyor. Yazık yemin ederim.
  32 -4 ... kukla
 • kobe bryant

  .
  2 Aralık 2015 Çarşamba tarihinde, Kobe'nin basketbolu bırakması üzerine yazdığım yazı. Kobe'nin vefatından sonra paylaşmak istedim...

  Bir Devrin Sonu: Elveda 95/98 Draftları, Hoşça kal Kobe !

  Aslında hiç birimizin, hiç kimsenin suçu değil bu... Kader 95 - 98 yılları arasında öyle NBA Draftları çizdi ki milyonlarca basketbolseverin hayatına, o yıllardan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı... 90'larda çocukluğunu yaşayan bir nesil olarak çizgi film kahramanlarına ihtiyacımız kalmamıştı artık; süper kahramanlarla dolu draftlar bize öyle bir basketbol baharı yaşattı ki, şimdilerde o baharın kışındayız. içimiz her geçen sezon daha da paramparça oluyor. Kazandıklarımız, kaybettiklerimizi bir türlü karşılamıyor. Öldüresiye bir boşluğun içerisinde sonsuzluğa düşüyoruz.

  Ah be 95/98 Draftları! Ne gereği vardı bunca yıldızı bir çırpıda başımızdan aşağı dökmeye? Kimi zaman aç, kimi zaman susuz, çokça uykusuz, bazen de buz gibi soğuk odada ev ahalisinden habersiz beklediğimiz gecelerimizin içimizi ısıtan, hayallerimizi süsleyen, süpernovaları şimdi birer birer aramızdan ayrılıyor. Her veda, bir hançer gibi saplanıyor yüreğimize. Her güzel şeyin bir sonu olduğunu liseden mezun olduktan sonra anlamıştık ama bu kadar güzel şeyin nasıl bir sonu olacağını kavramak için en derinde yudum yudum yaşamak gerekiyormuş meğer. Bir şeyin değil, her şeyin sonu bu adeta...

  Oysa ne kadar şanslı bir nesildik. Jordan'ı da izleyebilmiştik capcanlı bir şekilde 2003'te mesela! Hep ayrıcalıklı gördük kendimizi, Nash, Iverson, Duncan, Garnett, Carter, T-Mac, Kobe, Kidd, Nowtizki ve daha nicelerini izlemiştik de, bonustan Wade, Lebron, Durant gibi yıldızların da gelişimine en canlı tanıktık.

  Bu madalyonun görünen yüzüymüş meğer! Sessiz sedasız giderken bir çoğu aramızdan, en son Kobe'nin ayrılışıyla aslında herkesin içini yakan gerçeği fısıldadı Alman Panzeri Nowitzki:
  " Bir çok büyük oyuncuya karşı oynadım. Duncan'a, Garnett'e, Carter'a karşı oynadım ama içlerinde her şeyiyle en iyisi Kobe'ydi... Onun basketbolu bırakacak olması hepimizin yaşlandığı anlamına geliyor, bu gerçekten büyük hayal kırıklığı..."

  Ah be Dirk! Siz parkelerde parlarken bizler de sizlerle büyüdük, çocukluğumuz, ergenliğimiz, kocaman adam oluşumuz, her anımızda hayatımızın bir köşesinde yerini almış nadide motiflerdiniz. Sizlerle tanıştığımızda kimimiz ilkokula yeni adım atmış, çoğumuz henüz hiç bi kızla çıkmamıştık. Öyle saf sevdalandık ki bu oyuna...

  Ve şimdi O! Sizin ve sizinle büyüyen bizlerin döneminin en büyüğü, Black Mamba - Kobe, bırakıp gidiyor uzaklara. Parkelerin içine o kadar odaklanmışız ki, sahanın 1 adım dışında olması bile sanki onu bambaşka bir gezegene uğurluyormuş hissi veriyor insana...

  2002 NBA Batı Konferansı finallerinin en kritik maçında Hido'lu Sacramento'yu Robert Horry'nin son saniye 3'lüğüyle yıktığınızda takımının lideri olarak senden nefret etmiştim Kobe! Ağlamıştım o sabah ve göz yaşları içinde topumu alıp sabahın erken saatlerinde basketbol sahasının yolunu tutmuştum. O günlerde attığım tüm sayıları Lakers potasına atar gibi atıyordum...

  Yine bir batı konferansı final serisi, Derek Fisher'ın 0.4 saniye kala attığı son saniye basketiyle bu sefer de Hido'lu San Antonio'yu devirdiğinizde maçın baş kahramanlarından birisi olan sana, yine çok sinir olmuştum Kobe!

  Ve Hidayet'in liderliğini yaptığı Orlando Magic'i finalde yenip şampiyon olduğunuzda artık ağlamak için gözümde yaş kalmamıştı... Ve bu büyük oyuncuya içten içe hayranlık beslemeye başladığımı fark ettim. Ben saygı duymayı seçtim, en derinden bir tutkuyla Kobe!

  Şimdi bir devir kapanıyor, yaşattığınız her şeyi için teşekkürler; 90'lardan 2000lere ve günümüze ışık tutan efsaneler...

  "Maçın bitmesine son 5 saniye, top Kobe'nin ellerinde 5... 4... 3... 2.. 1... "

  Hoşça kal Kobe, Hoşça kal çocukluğum, Hoşça kal Deli Çağım... Hoşça kal...
  16 -1 ... eraslan5
 • aslolan fenerbahce dir

  .
  aslolan fenerbahce dir
  2 ... be happy yine yine yeniden
 • 25 ocak 2020 fenerbahçe başakşehir maçı

  .
  Susun, abberline (kewell vs elmander) simdi agliyor tamm mi?
  4 ... otisabim
 • uğur mumcu

  .
  Allah rahmet etsin.

  Unutulmadın büyük adam.
  16 ... karton toplayan cocuk
 • günün karikatürü

  .
  günün karikatürü
  13 -1 ... e f e e
 • bravo yine tarih yazdınız orospu çocukları

  .
  Fatih Kaçacak.
  1 ... napacuhh
 • 11 aralık 2019 psg galatasaray maçı

  .
  11 aralık 2019 psg galatasaray maçı
  10 ... be happy yine yine yeniden
 • 11 aralık 2019 psg galatasaray maçı

  .
  twitter'dan alınma ;

  11 aralık 2019 psg galatasaray maçı
  10 -5 ... teflon
 • galatasaray

  .
  6alatasaray için sahadan masaya dönüş zamanı. Şimdi şampiyon olup seneye yeniden Avrupa’da rezil olmak için ellerinden gelen bütün orospu çocukluğunu yapacaklar.
  9 -2 ... ozzy osbourne
 • g4l4t4s4r4y ulan

  .
  hahahqh beter olsun orospu çocukları.
  3 -1 ... ozzy osbourne